Marius's Dandy Project

Ar Jūs nenorėtumėte pagaliau kalbėti ir rašyti norvegiškai be klaidų?

ATĖJO LAIKAS IŠMOKTI NORVEGŲ KALBĄ

NORVEGŲ KALBOS GRAMATIKA PRADEDANTIESIEMS



4.5 Įvertinimas (20+ Mokinių)

Jūs galėsite kalbėti ir rašyti norvegiškai be didelių pastangų

Jūs sugebėsite atpažinti ir suprasti pagrindines norvegų kalbos gramatikos taisykles ir mokėsite jas teisingai pavartoti kasdieninėje kalboje

Pagaliau išmoksite taisyklingą norvegų kalbos žodžių tvarką sakinyje

Registruokitės dabar

Ar jūs esate nusivylęs, kad gyvenimas bėga pro šalį?

Jums reikia kalbėti norvegų kalba, bet Jums niekaip NESISEKA...

Ar Jums tai atsitinka...

Kiekvieną kartą, kai Jums reikia kalbėti norvegiškai, Jūs bijote suklysti ar pasakyti kažką ne taip.

Jūs jaučiatės nepatogiai, kai Jums reikia darbą atlikti gerai.

Kai rašote norvegų kalba, Jūs išeikvojate daug laiko abejodami dėl savo žodyno, gramatikos ir ar tai, ką Jūs rašote, yra teisinga... Galbūt net iš drovumo vengiate tai išvis daryti.

Jums vis sunku laisvai susikalbėti pas vaiką mokykloje arba bet kurioje kitoje institucijoje.

Pripažinkite tai: Jūsų norvegų kalbos įgūdžiai trukdo Jūsų produktyvumui. Ir greičiausiai Jūsų karjerai.

Geresni norvegų kalbos įgūdžiai galėtų privesti prie paaukštinimo ar geresnio darbo. Jūsų prasti norvegų kalbos gebėjimai žlugdo Jus.

Didžiausia klaida

Daugelis mokinių praleidžia norvegų kalbos gramatikos pagrindus, o tai vėliau sukelia daug problemų. Pagalvokite .... Jei sportininkas neatliktų savo pagrindinių pratimų, ar jis sugebėtų laimėti? Atsakymas yra ne... Tas pats liečia ir kalbą.

Sukurkite tvirtą pagrindą

Tvirto norvegų kalbos pagrindo sukūrimas yra taip pat svarbu kaip ir aukštesnio lygio „prašmatnios“ gramatikos mokymasis. Ir tiesa yra tai, kad, jei padirbėsite šiek tiek papildomai, tai išmokdami dabar, sutaupysite daug laiko ateityje.

Jei Jūs ką tik pradėjote mokytis norvegų kalbos, pirmiausia turite išmokti keletą pagrindinių kalbos taisyklių. Tvirtas norvegų kalbos gramatikos pagrindo sukūrimas padės ne tik teisingai sukurti sakinius, bet ir palengvins bendravimo įgūdžius tiek kalbant, tiek rašant norvegiškai.

Mes žinome, kaip Jūs jaučiatės!

Mes irgi buvome tokioje padėtyje kaip ir Jūs. Ir mes užtrukume daugybę metų ir išleidome daugybę pinigų, kad galėtume taisyklingai sudaryti sakinius norvegiškai ar suprasti, kodėl mes nesakome 2 huser, bet 2 hus (2 namai).

Mums neužteko tokio paaiškinimo, kaip "taip jau yra". O kodėl taip yra?, - niekas negalėjo į tai atsakyti.

Mes taip pat patyrėme tai, kad gramatikos, skyrybos ir stiliaus taisyklės dažnai yra dalykai, pagal kuriuos žmonės/ darbdaviai Jus vertins. Jums gali reikėti pasakyti svarbių dalykų, bet mintis nebeteks prasmės, jei Jūsų sakiniai bus pilni klaidų, keistų formuluočių, neteisingos skyrybos ir klaidingai pavartotų žodžių.

Kiekvienam besimokančiam, nepriklausomai nuo jo žinių lygio, kyla abejonių ir klausimų apie gramatiką. Šis gidas padės Jums išsiaiškinti pagrindines norvegų gramatikos taisykles aiškiai ir paprastai.

Išmokite norvegų kalbos gramatiką paprastai su paaiškinimu lietuviškai ir išbandykite savo žinias praktiškai atlikdami įvairius gramatikos pratimus.

Your Course Namepradėkite jau dabar

Kodėl būtent kursas apie norvegų kalbos gramatiką?

Labai dažnai į mus kreipiasi norėdami mokytis ir sako: „Man gramatikos nereikia“ arba „Man tie laikai nesvarbu, aš kaip nors pašnekėsiu“ arba „Mane tik kalbėti išmokinkit“. Tiesą sakant su tokiais mokiniais labai sunku ir įprastai tokie žmonės netampa mūsų mokiniais.

Kaip galima nekreipti dėmesio į gramatiką, jei sakinyje „Jeg har en katt“ (aš turiu katę) telpa net 5 gramatinės taisyklės.

Ir kaip galima susitaikyti su netaisyklingu ir negražiu kalbėjimu, pilnu klaidų. Ką ten klaidų… kartais galima ne tik nusišnekėti, daug baisiau kai galime prisišnekėti.

O to mes negalime sau leist, ypač, kai gyvename svetimoje šalyje.

pradėkite dabar

Norvegų Kalbos Gramatika Paprastai



Šis kursas - tai nuotolinis norvegų kalbos gramatikos kursas, skirtas pradedantiesiems bei tiems, kurie norvegų k. jau mokėsi, tačiau turi spragų.

Medžiaga pamokose pateikiama ne pagal vadovėlį, o remiantis 15 metų darbo patirtimi bei tomis situacijomis, kur būtent lietuviai nuolat daro tas pačias klaidas, bet tuo pačiu pamokose yra ir struktūra, metodika ir visos reikalingos temos. Darbas 100% savarankiškas, bet dėka patogiai ir suprantamai paruoštos pamokų medžiagos – įdomus, naudingas ir leidžiantis individualiu tempu „spręsti“ užduotis.

Jeigu mokymosi tempas per greitas, jį galite „lėtinti“ arba vieną temą nagrinėti tiek kartų, kiek reikia jums, juk tuo šis mokymosi būdas ir patogus, kad nesate prie nieko pririšti. Privalumas ir tas, kad medžiaga lieka jums, kai yra noras ir poreikis, galite pasikartoti ir prisiminti viską iš naujo.

150+ Pamokėlių

NOK 1999 Vertė

Kiekviename modulyje Jūs rasite daugiau nei 20 skirtingų pamokėlių, kurios yra suskaidytos į mažesnes temas. Tai padės Jums lengvai ir sistematiškai suprasti naują temą ir taip pat panaudoti išmoktas žinas praktiškai.

Parama & Atsiskaitomybė

NOK 500 Vertė

Nors tai yra kursas internetu, ir Jūs mokinsities savarankiškai, Jūs turėsite pasidalinti savo progresu, atlikti pratimus bei prisijungti prie mokymo platformos. Mokytojas stebės Jūsų pažangą ir ragins užbaigti gramatikos modulius.

Privati Mokinių Grupė

NOK 500 Vertė

Mes žinome, kad vienas mokinys nėra karys. Norint įveikti norvegų kalbos gramatiką mums reikia kariuomenės - bendraminčių mokinių, kurie turi tą patį tiksą kaip ir Jūs - gauti norimo rezultato. Visi šio kurso mokiniai yra pasiruošę Jums padėti.

Registruokitės dabar

"Visada su šypsena prisimenu mokytoją Marių, tai reiklus, atsakingas ir mėgstantis pajuokaut. Kursai buvo labai naudingi, įdomūs ir reikalingi, bet žinoma daugiausia reikia dėti patiems pastangų, kad išmoktum kalbą, mokytojas už mus tikrai neišmoks Beje tai vieta kurioje sutinki žmones, kurie patampa draugai visam gyvenimui. Ačiū Mariau"

Laura S

Štai ką jūs gusite Norvegų Kalbos Gramatika Pradedantiesiems kurse

Šis nuotolinis savarankiško mokymosi kursas susideda iš 9 modulių. Kiekvieną modulį sudaro 20-30 pamokų. Pamoką sudaro konkreti gramatinė tema – teorija, kelių rūšių interaktyvūs pratimai su atsakymais ir atminties kortelės.


+

Modulis 1: Sakiniai/ Setninger

+

Modulis 2: Daiktavardis/ Substantiv

+

Modulis 3: Būdvardis/ Adjektiv

+

Modulis 4: Įvardis/ Pronomen

+

Modulis 5: Veiksmažodis/ Verb

+

Modulis 6: Prielinksniai/ Preposisjoner

+

Modulis 7: Prieveiksmis/ Adverb

+

Modulis 8: Determinatyvai/ Determinativer

+

Modulis 9: Žodyneliai ir išsireiškimai/ Orbøker og uttrykk

Štai ką Jūs dar gausite

Bonusai, kurie padės dar greičiau pasiekti norimo rezultato

Bonusas 1: Mokinio sąsiuvinį ir konspektus

Vertė NOK 300

Tai mokymosi vedlys, kuriame pateikiamos ne tik užduotys, bet ir pagalba mokymosi procese (smulkesnės užduotys – žingsneliai, priminimai, nuorodos).

Bonusas 2: Prieiga visam gyvenimui

Vertė NOK 1000

Jums šis kursas išliks visam gyvenumui. Tokiu būdu nereikės jaudintis Jums, ar Jūs suspėsite sudalyvauti jame. Jūs bet kada vėl galėsite prie jo prisijungti.

Bonusas 3: Studijų dienotvarkę - atsiskaitomybė

Vertė NOK 150

Po kiekvieno modulio tau teks palikti įrašą studijų dienoraštyje ir pildyti mokymosi dienotvarkę. Tu sugebėsi mokintis savarankiškai ir judėti į priekį.

Bonusas 4: Atminties korteles

Vertė NOK 450

Skirtingų gramatikos temų atminties kortelės, kurios padės tau geriau įsisavinti naują medžiagą ir ją pasikartoti. Tu taip pat gausi prieigą prie jų per savo telefono programėlę, kad galėtum mokintis esant bent kur.

Bonusas 5: Išskirtinę bendruomenę ir paramą

Vertė NOK 500

Tu bet kada galėsi užduoti klausimą mokytojui, jei kas tau yra neaišku ir/ arba pasidalinti savo patirtimi su savo bendrakursiais privačioje bendruomenėje.

Bonusas 6: Kursas nuolatos atnaujinamas

Vertė NOK 500

Šis gramatikos kursas bus nuolatos atnaujinamas, tam ,kad būtu Jums lengviau surasti tam tikrą medžiagą arba pasikartoti temą, atliekant naujus pratimus,

Registruokitės dabar
Instructors Profile Picture

Apmokymų vadovas

Žodžių tvarka sakinyje, kur rašyti neiginį “Ikke” ar kokį veiksmažodžių laiką reiki pavartoti - visa tai nėra paprasta ir gali atrodyti kaip neįveikiama.

Aš tai žinau, nes, kai nusprendžiau surasti paprastai išaiškintą norvegų gramatiką, neradau nei vieno gero šaltinio, kuriame būtų išsamiai aprašyti visi mano suplanuoti dalykai. Aš labai nusivyliau ir praleidau mėnesius / metus tobulindamas šį mokymosi procesą ir šlifuodamas savo internetinio kurso pamatus bei kurdamas Jums geriausius išteklius.

Ką sako mūsų mokiniai...



60% pateiktos informacijos buvo naujiena

Mokinė Vaida



Šis kursas padėjo kurti trumpus aprašymus apie save

Mokinė Akvilė



Išaiškino pagrindinius sakinių struktūrinius principus

Mokinė Donata



Aš pagilinau norvegų gramatikos žinias ir geriau supratau veiksmažodžių laikus

Mokinė Agnė



Man šis kursas padėjo išmokti naujų žodžių.

Mokinė Genė



Labai patiko galimybė atlikti pratimus įtvirtinimui medžiagos, galimybė grįžti prie probleminės temos, bendravimas-konsultacija su dėstytoju

Mokinė Kristina

KODĖL turėtumėte įsigyti šį kursą?

Prisijunkite prie kurso Norvegų kalbos gramatika pradedantiemsiems ir leiskite man parodyti, kaip Jūs lengvai galėsite atpažinti ir suprasti pagrindines norvegų kalbos gramatikos taisykles ir mokėsite jas teisingai pavartoti kasdieninėje kalboje, sugebėsite kalbėti ir rašyti norvegiškai be didelių pastangų ir išmoksite taisyklingą norvegų kalbos žodžių tvarką sakinyje. (O svarbiausiai) kaip rezultatą gauti didesnį atlyginimą!

Užsiregistravus Jūs gausite prieigą prie mokymosi platformos, kurioje rasite pagrindinių gramatikos temų modulius. Juose rasite video pamokas, nuoseklias instrukcijas, pratimus, PDF faius, žodžių atminties korteles ir kitą papildomą mokymo medžiagą, kuri padės įveikti norvegų kalbos gramatiką lengvai.

Kas antrą savaitę Jūs galėsite pereiti prie naujo modulio/ gramatikos temos. Tokiu būdu Jūs galėsite dirbti su naujomis temomis ir pratimais savo tempu. Nors tai yra kursas internetu, tačiau visvien yra svarbu mokytis nors truputį kiekvieną savaitę.

Sulig kiekviena pamoka Jūs pajusite pažangą…. Sėkmingai užbaigus kurso modulį jūs gausite atitinkamo modulio diplomą. Jūs tikrai galėsite didžiuotis, jog pasiekėte tai, ką daugelis žmonių nori pasiekti, bet niekada nepasieks: išmokti visiškai sklandžiai kalbėti užsienio kalba.

Geriausia dalis yra tai, kad nepriklausomai ar jūs esate pradinukas, ar jau pažengęs norvegų kalbos mokinys, tikrai Jūs gausite laiko ir daugybės mokinių patikrintą programą, kad galėtumėte pasiekti norimo rezultato.

Tokiu būdu Jums nereikia svarstyti, ar šis kursas Jums padės. Jūs tiesiog turite sužinoti, ar šis kursas jums tinka.

Leiskite man tai supaprastinti

Dabar atėjo laikas apsispręsti, ar Norvegų Kalbos Gramatika pradedantiesiems tinka Jums.

Jei Jūs atsakysite taip į bent vieną iš šių klusimų…

…tuomet Norvegų Kalbos Gramatika Pradedantieiss puikiai Jums tinka.

 • Ar Jūs norėtumėte kalbėti ir rašyti norvegiškai be didelių pastangų? Tuomet šis kursas puikiai Jums tinka.
 • Ar Jūs norėtumėte sutaupyti laiką, energiją ir galvos skausmus (ir galimą gėdos jausmą)? Šis kursas puikiai Jums tinka.
 • Ar Jūs norėtumėte turėti geresnį darbą, kuriame Jūs natūraliai ir be pastangų komunikuotumėte norvegiškai? Šis kursas puikiai Jums tinka.
 • Ar Jūs norėtumėte gauti didesnį atlyginimą? Šis kursas puikiai Jums tinka.
 • Ar Jūs norėtumėte išmokti taisyklingą norvegų kalbos žodžių tvarką sakinyje? Šis kursas puikiai Jums tinka.

Jei atsakėte „taip“ į kurį nors iš šių klausimų, skaitykite toliau, kad galėtumėte tiksliai sužinoti, ką gausite iš savo investicijos kurse Norvegų Kalbos Gramatika Pradedantiesiems.

Jūs iškart gausite prieigą prie kurso modulių, nuoseklių instrukcijų ir papildomų mokomųjų išteklių.

Jums kursas išliks visam gyvenumui ir jūs gausite visus atnaujinimus nemokamai.

Užsiregistravus, Jūs galėsite stebėti mokymus patogiai bet kokiame įrenginyje ir savo tempu.

Registruokitės dabar
Enroll now and get a 30 day money back guarantee

30 dienų 100% garantija be rizikos.

Jokių klausimų! 30 dienų pinigų grąžinimo garantija...

Mūsų pažadas Jums: Įsigykite kursą Norvegų kalbos gramatika pradedantiesiems be jokios rizikos šiandien. Jeigu dėl kažkokių priežasčių nuspręsite, kad mūsų mokymai Jums netinka, męs gražinsime Jums 100% sumokėtos sumos.

Nors ir iki šiol visiems mūsų mokiniams labai patiko šis kursas, mes norime įsitikinti, kad jūs gaunate pilną jo vertę už sumokėtus pinigus ir kad mūsų produktas yra Jums naudingas. Jei dėl kokių nors priežasčių Jūs norite susigrąžinti pinigus, Jums tuomet reikės pateikti įrodymus, kad mokinotės kursą ir kad atlikote pratimus ir užpildėte norvegų kalbos aplanką ir mokymosi planą. Nes mes tvirtai tikime šiuo kursu ir norime tik atsidavusių mokinių, kuriems rūpi paasiekti rezultatus.

Trumpai apie tai, ką Jūs gausite kurse

Prisijugus prie kurso Norvegų Kalbos Gramatika Pradedantiesiems Jūs gausite prieigą prie mokymosi platformos, kurioje rasite pagrindinių gramatikos temų modulius. Juose rasite video pamokas, nuoseklias instrukcijas, pratimus, PDF faius, žodžių atminties korteles ir kitą papildomą mokymo medžiagą, kuri padės įveikti norvegų kalbos gramatiką lengvai.

Paprastai toks kursai kainuotų virš NOK 9000. Jums taip reikėtų papildomų išlaidų vadovėliams, laiko kelionei ir išlaidų transportui.

Po šio kurso Jūs:
Suvoksite ir įsisavinsite pagrindines norvegų kalbos struktūras, kurios leis taisyklingai reikšti ir sudėtingesnes mintis

Įgysite užtikrintumo jausmą, kuris ateis iš teisingo kalbėjimo praktikos

Smagiai ir produktyviai praleisite savo vakarus

Gausite visus reikalingus įrankius tolimesniam savarankiškam norvegų kalbos tobulinimui nuo a iki ž.
(Arba tolimesniam žinių gilinimui kartu su manimi, arba aiškiam ir kryptingam darbui savarankiškai.)

150+ Pamokėlių

NOK 1999 Vertė

Kiekviename modulyje Jūs rasite daugiau nei 20 skirtingų pamokėlių, kurios yra suskaidytos į mažesnes temas. Tai padės Jums lengvai ir sistematiškai suprasti naują temą ir taip pat panaudoti išmoktas žinas praktiškai.

Parama & Atsiskaitomybė

NOK 500 Vertė

Nors tai yra kursas internetu, ir Jūs mokinsities savarankiškai, Jūs turėsite pasidalinti savo progresu, atlikti pratimus bei prisijungti prie mokymo platformos. Mokytojas stebės Jūsų pažangą ir ragins užbaigti gramatikos modulius.

Privati Mokinių Grupė

NOK 500 Vertė

Mes žinome, kad vienas mokinys nėra karys. Norint įveikti norvegų kalbos gramatiką mums reikia kariuomenės - bendraminčių mokinių, kurie turi tą patį tiksą kaip ir Jūs - gauti norimo rezultato. Visi šio kurso mokiniai yra pasiruošę Jums padėti.

Bonusas 1: Mokinio sąsiuvinį ir konspektus

Vertė NOK 300

Tai mokymosi vedlys, kuriame pateikiamos ne tik užduotys, bet ir pagalba mokymosi procese (smulkesnės užduotys – žingsneliai, priminimai, nuorodos).

Bonusas 2: Prieiga visam gyvenimui

Vertė NOK 1000

Jums šis kursas išliks visam gyvenumui. Tokiu būdu nereikės jaudintis Jums, ar Jūs suspėsite sudalyvauti jame. Jūs bet kada vėl galėsite prie jo prisijungti.

Bonusas 3: Studijų dienotvarkę - atsiskaitomybė

Vertė NOK 150

Po kiekvieno modulio tau teks palikti įrašą studijų dienoraštyje ir pildyti mokymosi dienotvarkę. Tu sugebėsi mokintis savarankiškai ir judėti į priekį.

Bonusas 4: Atminties korteles

Vertė NOK 450

Skirtingų gramatikos temų atminties kortelės, kurios padės tau geriau įsisavinti naują medžiagą ir ją pasikartoti. Tu taip pat gausi prieigą prie jų per savo telefono programėlę, kad galėtum mokintis esant bent kur.

Bonusas 5: Išskirtinę bendruomenę ir paramą

Vertė NOK 500

Tu bet kada galėsi užduoti klausimą mokytojui, jei kas tau yra neaišku ir/ arba pasidalinti savo patirtimi su savo bendrakursiais privačioje bendruomenėje.

Bonusas 6: Kursas nuolatos atnaujinamas

Vertė NOK 500

Šis gramatikos kursas bus nuolatos atnaujinamas, tam ,kad būtu Jums lengviau surasti tam tikrą medžiagą arba pasikartoti temą, atliekant naujus pratimus,

NOK 2499

kas įeina:

 • Aukštos Kokybės Apmokymai
 • Atnaujinimai visą gyvenimą
 • Bonusai
Registruokitės dabar

NOK 800

kas įeina:

 • Aukštos Kokybės Apmokymai
 • Atnaujinimai visą gyvenimą
 • Bonusai
Registruokitės dabar

Pilna vertė: NOK 9000

Pradėkite dabr tik už: NOK 2499

Registruokitės dabar

30 dienų garantija

Išmokite norvegų klb. gramatiką arba atgaukite savo pinigus

    

Užsiregistruokite su pasitikėjimu

Secure online SSL checkout

Dažniausiai užduodami klausimai

Vis dar turite klausimų prieš prisijungdami? Ne problema, mes atsakėme į toliau pateiktus dažniausiai užduodamus klausimus, kad galėtumėte lengviau priimti sprendimą.

Kaip ilgai truks šis kursas ir per kiek laiko aš išmoksiu norvegų kalbą?

+

Tiesą pasakius, tai priklauso nuo Jūsų pačių ir Jūsų dabartinės padėties. Jūs gausi prieigą prie modulių, kuriuose rasite pamokų video įrašus, interaktyvius pratimus, konspektus ir atminties korteles. Visa tai Jūs galėsi mokintis savo tempu. Bet geriausia yra mokytis po truputį kiekvieną savaitę, kad visuomet galėtumėte išmokti kažko naujo, pagerinti savo norvegų kalbos žinias ir neprarasti motyvacijos!

Jums reikėtų paskirti apie 2 valandas per savaitę darbui su šiuo kursu. Jei Jūs pasivėlinsi, tai nieko tokio, nes turėsite prieigą prie kurso visam laikui.

Ar yra išduodamas kurso diplomas?

+

Taip. Kiekvieno modulio pabaigoje Jums teks išlaikyti atitinkamos gramatinės temos pratimus. Sėkmingai išlaikius visus testus Jums bus išduodamas kurso baigimo diplomas.

Koks yra šio kurso lygis?

+

Šis kursas yra skirtas visai pradedantiesiems , bet jis tinka ir tiems, kas mokėsi norvegų kalbą, bet turi spragų. Sėkmingai užbaigus šį kursą Jūs gausite A1- A2 lygio žinias (ir šiek B1).

Ką daryti, jei man šis kursas netinka?

+

Jokių problemų - mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei manote, kad šis kursas Jums netinka, praneškite mums apie tai per 30 dienų nuo kurso įsigijimo užplidžius mūsų kontaktinę formą arba atsiuntus el. laišką adresu info@norveguklubas.com.

Jei dėl kokių nors priežasčių Jūs norite susigrąžinti pinigus, Jums tuomet reikės pateikti įrodymus, kad mokinotės kursą ir kad atlikote pratimus ir užpildėte norvegų kalbos aplanką ir mokymosi planą. Nes mes tvirtai tikime šiuo kursu ir norime tik atsidavusių mokinių, kuriems rūpi paasiekti rezultatus.

Kuo šis kursas yra ypatingas?

+

- Unikali ir profesionali mokymo sistema garantuoja efektus akimirksniu
- Trunka trumpiau nei tradiciniai mokymai.
- nei iš tolo neprimena tradicinių norvegų kalbos mokymų.
- Lengva mokytis – sėkmė iš pirmo karto.
- asmeniškai išmatuojamas rezultatas kiekviename mokymų etape.
- Tinka visai pradedantiesimes ir praėjusiems A1 ir A 2 lygius.
- Kalbai išmokti nereikia talento ar valios. Esmė unikalioje metodikoje

Registruokitės dabar

Lankykite šį kursą ir Jūs netrukus galėsite

Kiekvienam besimokančiam, nepriklausomai nuo Jų žinių lygio, kyla abejonių ir klausimų apie gramatiką.

Šis gidas padės Jums išsiaiškinti pagrindines norvegų gramatikos taisykles aiškiai ir paprastai.\

Aš asmeniškai noriu Jums pažadėti, kad Jūs išmoksite šio kurso medžiagą, ir aš būsiu pasiekiamas prireikus pagalbos.

Jūs išmoksite:

- Kalbėti ir rašyti norvegiškai be didelių pastangų

- Taupyti laiką, energiją ir galvos skausmus (ir galimą gėdos jausmą)

- Turėti laimingus klientus, kurie Jus myli ir nori su Jumis bendradarbiauti

- Turėti geresnį darbą, kuriame Jūs natūraliai ir be pastangų komunikuotumėte norvegiškai

- Kaip rezultatą gauti didesnį atlyginimą

- Didžiuotis, jog pasiekėte tai, ką daugelis žmonių nori pasiekti, bet niekada nepasieks: išmokti visiškai sklandžiai kalbėti užsienio kalba.

Registruokitės dabar